colours birthday invitation opened

Zaproszenie na kolorowe urodziny

Przyzwyczaiłam się jakoś, że przygotowuję różne motywy na urodziny. Czy to dobrze? Nie wiem, ale jakoś tak mi wychodzi 🙂 Pomysł na motyw pierwszych urodzin mojej młodszej córki był dla mnie wyzwaniem, bo ona żadnych bajek jeszcze nie ogląda i w zasadzie w żadną stronę jeszcze nie ukierunkowała swojej miłości (klocki, zwierzaczki, autka czy dinozaury…). Po paru dniach namysłu postanowiłam, że urodziny będą po prostu KOLOROWE 🙂

Przygotowałam kolorowe kule do powieszenia pod lampami (wpis wkrótce), wyjęłam różne kolorowe zabawki Ani (np. wieżę do układania, krokodylka z tęczą), a na stole stała kolorowa “zastawa” z IKEI (przy okazji polecam, przy dzieciach się bardzo sprawdzają 🙂 )

No i oczywiście stworzyłam zaproszenie 🙂

Miało być kolorowo i było. Zaproszenie było składane niesymetrycznie tak, żeby paski na froncie spasowywały się z tymi z tyłu. Nie odważyłam się bawić w dwustronny druk, bo to zawsze coś się minimalnie przesunie, więc okładka (kwadratowy wydruk z paskami i jedynką) była naklejona na drugą stronę lewego, krótszego skrzydła zaproszenia. Projekt prosty, a niebanalny.

Słonik z balonikiem był kopią figurki ulepionej na tort (o torcie też kiedyś napiszę 🙂 )

Każde zaproszenie było włożone w inny kolor koperty, a moje graficzne “ja” było szczęśliwe 🙂

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.