lego ninjago birthday cake final

Motyw urodzinowy (+ tort i zaproszenie) – Lego® Ninjago!

Najpierw miał być jednorożec, potem miała być Biedronka i Czarny Kot, potem łyżwy, potem Biedronka na łyżwach… aż nagle miesiąc temu wdarła się do małego serduszka nowa miłość – Lego Ninjago! 🙂

Zaproszenia powstały w jeden wieczór – głowy poszczególnych ninja w turbanach z wycięciem na oczy. Wklejki, które zrobiłam były w kształcie turbanu. Potem kolega z pracy zasugerował, że lepsze byłyby główki Lego (oj, miał rację!), no ale już nie robiłam od nowa.

 

Ulubionym ninja córki jest Zane – czyli biały ninja. Na całe szczęście, bo planując tort w kształcie głowy w turbanie praktycznie nie musiałam barwić masy cukrowej 🙂 Tort oczywiście śmietankowy z Moich Wypieków, tym razem przełożony świeżymi truskawkami.

 

Z elementów dodatkowych do motywu dołożyłam kolorowe galaretki w kieliszkach – kolory ninja – z naklejonymi oczami – analogicznie jak zaproszenia. Wyszły świetnie.

 

Oprócz tego trochę kupnych ciastek zbliżonych kształtem do gwiazdek i shurikenów 🙂

NinjaGO!

3 thoughts on “Motyw urodzinowy (+ tort i zaproszenie) – Lego® Ninjago!

  • formica says:

   Próbowałam poszukać po zdjęciach i tak z perspektywy czasu skojarzenie z shurikenami trochę zbladło 🙂
   Ciasteczka były firmy Dr Gerard – czekoladowe lub glazurowane gwiazdki z dziurką i takie maślane/w cukrze kółeczka z ząbkowanym obwodem 🙂

   • Paulina says:

    Idealne! Dziękuję ślicznie 🙂 Właśnie jestem na etapie przygotowywanie urodzin dla syna i zbieram pomysły 🙂 Pozdrawiam 🙂

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.